PTS

PODZIMNÍ TURISTICKÝ SRAZ

2024

PTS letos probíhal v termínu 31.8.-7.9.2024 v Janských Lázních v penzionu Sola Fide. Strava a ubytování bylo výborné. Celkem se zúčastnilo 30 členů TJ Kardia. Byli jsme rozděleni do dvou skupin. Rychlé šneky vedla Romana Bláhová a ušli celkem 51 km. Rychlíci pod vedením Lídy Měchurové ušli 75 km. Trasy pro Rychlíky pomáhala připravovat Eva Pokorná.

Celý týden bylo nádherné slunné počasí, někdy na túry až velké vedro, proto jsme vyhledávali trasy zastíněné lesem. Během pobytu byl uskutečněn jeden celodenní výlet, na který jsme obdrželi balíček s jídlem a pitím. Během dopoledních a odpoledních výletů jsme navštívili např. Trutnov, Svobodu nad Úpou, Pomezní Boudy, Pec pod Sněžkou. Někteří opět i letos vystoupali na Stezku korunami stromů. Využili jsme i možnosti zaplavat si v místním krytém bazénu s různými vířivkami a atrakcemi.

Již tradičně zorganizoval Láďa Šťastný sportovní odpoledne, které proběhlo v prostorách penzionu. Předposlední den se uskutečnil zábavný večer se zpěvem a tancem. Hudbu zajistil František Bláha. Každé ráno od 6:45 hod. probíhalo kondiční cvičení, které vedla Eva Kazdová.

S turistickým srazem byli všichni členové spokojeni, k čemuž přispělo i výjimečně krásné počasí.

R. Bláhová

2023

Projekt Podzimní turistický sraz 2023 byl podpořen Libereckým krajem . Veřejnost i účastníci byli informováni.

2022

PTS se v tomto roce konal od 3.9. do 10.9. ve Starých Splavech, v penzionu Nový mlýn. Zajišťovali jej J. Kouřil a H. Postupová. Celkem se zúčastnilo 37 našich členů. Ti byli rozděleni do dvou skupin. 1. skupina měla 20 členů a vedla ji H. Postupová a ušli celkem 99 km. Druhou skupinu se 17 členy vedli manželé Bláhovi a ušli 61 km. Pobyt se vydařil po všech stránkách. Den před odjezdem si všichni členové ještě zahoubařili a k tanci a poslechu zahrál kapelník Jerie.

TJ Kardio z.s. Liberec, IČ: 46744576, Husova 21/13, 46001 Liberec 1
o webové stránky se stará Veronika Hrušková a Petra Kirnerová
některé články a fotografie převzaty z původního webu KARDIA ve správě pana Justa
Vytvořte si webové stránky zdarma!